Godzina 9.30 Gim Nr 4 - Gim/ZSO Nr 1

Godzina 10.00 Gim Nr 3 - Gim Nr 1

Godzina 10.30 Gim Nr 4 - Gim/MOS

Godzina 11.00 Gim Nr 1 - Gim/ZSO Nr 1

• Organizator prosi o przybycie zespołów wraz z opiekunami co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

Regulamin rozgrywek:

• Czas gry 2x10 minut

• Zespoły składają się maksymalnie z 14 zawodników – rocznik 2001 i młodsi.

• Zgodnie z ustaleniami na naradzie, mecz nie może rozpocząć się gdy drużyna liczy mniej niż 7 zawodników

• Czas gry dostosowany zostanie do liczby zgłoszonych zespołów

• Drużyna ma prawo wziąć jednominutowy czas w każdej połowie meczu

• Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.

• Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko, wtedy gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki

• Zawodnicy zobowiązani są do posiadania jednolitych strojów z widocznymi numerami

• W sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator

• W przypadku remisu ( kiedy musi być wyłoniony zwycięzca), zarządza się dogrywkę 2x5 minut

• Za wygrane spotkanie, drużyna otrzymuje 2pkt, za remis-1 pkt, za przegrane 0 pkt

Sprawy organizacyjne:

Dokumentem stwierdzającym dopuszczenie do zawodów jest imienna lista uczniów (wydruk z SRS) potwierdzona przez Dyrektora szkoły.

Kalendarz SZS na rok szkolny 2016/2017

Regulamin ogólny SZSstr.6 rozdz. IV pkt 7a i b

Przy weryfikacji dokumentów wymagane będzie pokazanie organizatorowi:

1. listy imiennej zawodników podpisanej przez dyrektora szkoły wygenerowanej z Systemu Rejestracji szkół sporządzonej na podstawie dokumentacji o badaniach profilaktycznych. Dyrektor swoim podpisem stwierdza, że zawodnicy są uczniami konkretnej szkoły oraz, że posiadają kategorię zdrowia, która pozwala na udział w zawodach konkretnej dyscypliny sportu.

Uwaga!!! Zespoły, które nie będą posiadały takiej listy imiennej nie zostaną dopuszczone do zawodów.