Miejsce:  Park Sportowy ul .Złotnicza 12

Godzina    10.00            G/4        -    G/3
Godzina 10.30            G/ZSO1        -    G/1
Godzina    11.00            G/4        -    G/ZSO 1
Godzina    11.30            G/3        -    G/1
•    Organizator prosi o przybycie zespołów wraz z opiekunami co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

Regulamin rozgrywek:
•    Zespoły składają się maksymalnie z 14 zawodników – rocznik 2001 i młodsi.
•    Zgodnie z ustaleniami na naradzie, mecz nie może rozpocząć się gdy drużyna liczy mniej niż 7 zawodników
•    Czas gry dostosowany zostanie do liczby zgłoszonych zespołów
•    Drużyna ma prawo wziąć jednominutowy czas w każdej połowie meczu
•    Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.
•    Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko, wtedy gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki
•    Zawodnicy zobowiązani są do posiadania jednolitych strojów z widocznymi numerami
•    W sprawach w regulaminie decyduje organizator
•    W przypadku remisu ( kiedy musi być wyłoniony zwycięzca), zarządza się dogrywkę 2x5 minut
•    Za wygrane spotkanie, drużyna otrzymuje 2pkt, za remis-1 pkt, za przegrane 0 pkt
Sprawy organizacyjne:
Dokumentem stwierdzającym dopuszczenie do zawodów jest imienna lista uczniów (wydruk z SRS) potwierdzona przez Dyrektora szkoły.
Kalendarz SZS na rok szkolny 2016/2017
Regulamin ogólny SZSstr.6 rozdz. IV pkt 7a i b
Przy weryfikacji dokumentów wymagane będzie pokazanie organizatorowi:
a.    listy imiennej zawodników podpisanej przez dyrektora szkoły wygenerowanej z Systemu Rejestracji szkół sporządzonej na podstawie dokumentacji o badaniach profilaktycznych. Dyrektor swoim podpisem stwierdza, że zawodnicy są uczniami konkretnej szkoły oraz, że posiadają kategorię zdrowia, która pozwala na udział w zawodach konkretnej dyscypliny sportu.
Uwaga!!! Zespoły, które nie będą posiadały takiej listy imiennej nie zostaną dopuszczone do zawodów.